Producenci
Promocje
Davines OI Hand Balm Odżywczy Krem do Rąk z Olejkiem Roucou 75ml
Davines OI Hand Balm Odżywczy Krem do Rąk z Olejkiem Roucou 75ml
44,00 zł 35,20 zł
Davines More Inside Forming Pomade Dyskretna Pomada Formująca 75 ml
Davines More Inside Forming Pomade Dyskretna Pomada Formująca 75 ml
94,99 zł 75,99 zł
Ochrona przeciwsłoneczna - ROZWIĄZANIA FOTOOCHRONNE
Ochrona przeciwsłoneczna - ROZWIĄZANIA FOTOOCHRONNE

promieniowanie słoneczne i skóra

Słońce jest źródłem energii, która dociera do naszej planety w postaci promieniowania elektromagnetycznego o różnych długościach fali (λ). Narażenie człowieka na promieniowanie jest odczuwane przez niego w postaci światła widzialnego (HEV) lub w postaci ciepła, czyli promieniowania podczerwonego (IR). Promieniowanie UV jest jednak niewidoczne, co sprawia, że ekspozycja na słońce stanowi niezauważalne ryzyko.

Ekspozycja na promieniowanie słoneczne przynosi wiele korzyści zdrowotnych, w tym stymuluje syntezę witaminy D i wpływa na nastrój. Może również powodować niepożądane skutki dla skóry w perspektywie krótko- i długoterminowej.

Skóra posiada system obrony przed promieniowaniem słonecznym, którym jest produkcja melaniny i uwalnianie antyoksydantów. Nie jest ona jednak w stanie ochronić nas przed wszystkimi skutkami nadmiernej ekspozycji na słońce.

fotoprotekcja

Fotoprotekcja ma na celu zapobieganie uszkodzeniom skóry, do których dochodzi w wyniku ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

Stosowanie wysokiego poziomu ochrony przeciwsłonecznej wraz z prawidłowym zastosowaniem produktu do ochrony przeciwsłonecznej minimalizuje ryzyko negatywnego wpływu promieniowania słonecznego na skórę.

mesoprotech®
ochrona przed słońcem o szerokim zakresie działania

PHOTOPROTECTION SOLUTIONS

Innowacyjna gama zapewniająca pełną ochronę przeciwsłoneczną przed różnymi rodzajami promieniowania. każdego typu skóry.

mesoprotech®
sun protective repairing stick

mesoprotech®
melan 130 pigment control

mesoprotech®
moisturising sun protection

Sztyft zalecany do stosowania w miejscach wrażliwych, odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Chroni delikatną skórę wokół oczu oraz ust, a także blizny i przebarwienia. Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna dla skóry z przebarwieniami i nierównomiernym kolorytem Krem przeciwsłoneczny stworzony po to, by zapewniać wysoki stopień ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB.

mesoprotech®
light water antiaging veil

mesoprotech®
mineral matt antiaging fluid

mesoprotech®
antiaging facial sun mist

Ultralekki fluid SPF50+ do skóry normalnej i mieszanej, zapewnia optymalny poziom nawilżenie i komfort skórze. Lekki fluid SPF 50+ przeciwdziałający efektom starzenia o wysokiej tolerancji dla skóry mieszanej, tłustej i wrażliwej, zapewniay matowy wygląd. Mgiełka do twarzy SPF50+ przeciwdziałająca efektom fotostarzenia o świeżej i ultralekkiej konsystencji. Formuła preparatu umożliwia równomierną aplikację bez konieczności rozprowadzenia i wmasowania w skórę.
     

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium