DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 249 ZŁ -ZWROTY DO 14 DNI - GRATISOWE PRÓBKI - EKOLOGICZNE OPAKOWANIA

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Dermalogica ®

Marka została założona w Los Angeles w 1986 roku. Jej założyciele Jane i Raymond Wurwand postanowili zmienić istniejącą rzeczywistość świata kosmetyki profesjonalnej i wprowadzili zupełnie nową jakość, będącą symbolem ciągłego doskonalenia profesjonalistów oraz ponadczasowym i holistyczny podejściem do pielęgnacji skóry.

Misją Dermalogica® jest poprawa zdrowia skóry. W tym celu oferujemy zaawansowane preparaty do pielęgnacji skóry stworzone w oparciu o składniki aktywne o naukowo udowodnionym działaniu. Każdy nasz preparat został stworzony i opracowany przez The International Dermal Institute® (IDI) oraz testowany przez naszych szkoleniowców, by mieć pewność jego działania podczas zabiegu i rezultatów jakie przynosi na skórze klienta. Preparaty nie zawierają olejów mineralnych, lanoliny, sztucznych barwników i środków zapachowych, prostych alkoholi oraz substancji komedogennych

 

Edukacja na pierwszym planie!

Profesjonalna edukacja jest istotą marki Dermalogica®. Dlatego jesteśmy tak wyjątkowo skoncentrowani na przekazywaniu posiadanej przez nas wiedzy na temat najnowocześniejszych technik zabiegowych, zaawansowanych technologii produktowych oraz programów wsparcia biznesowo-marketingowego, wszystkim współpracującym z nami terapeutom Dermalogica® oraz właścicielom ośrodków SPA, Instytutów Medycyny Estetycznej i Gabinetów Kosmetycznych.

Uczestnicy naszych szkoleń zdobywają nie tylko wiedzę o rewolucyjnych produktach i zabiegach Dermalogica®, ale przede wszystkim mają szansę pobierać naukę od najlepszych, mając dostęp do ponad 35 szkoleń stworzonych i opracowanych przez International Dermal Institute (IDI) oraz ekspertów w branży, które odzwierciedlają najnowsze trendy w światowej kosmetologii!

W ramach nieustającego dążenia Dermalogica® do podnoszenia wartości edukacyjnej szkoleń, stworzyliśmy Program Ekspert® Dermalogica. Składający się z trzech poziomów Program Ekspert® nagradza zaangażowanie terapeutów skóry Dermalogica® w profesjonalny rozwój i zapewnia najnowszą wiedzę na temat produktów, technik zabiegowych oraz szeroko pojętej pielęgnacji skóry, tym samym zwiększając samoocenę oraz budując autorytet i zaufanie wśród klientów. Osiągając coraz wyższy poziom profesjonalizmu, każdy ma szansę stać się jednym z najlepiej wykwalifikowanych przez Dermalogica® terapeutów skóry na świecie – Ekspertem Dermalogica®.

Dermalogica® wraz z The International Dermal Institute® (IDI), jest wiodącą siłą mającą ponad 92 centra szkoleniowe w ponad 100 państwach, włączając w to naszą wyjątkową Akademię Dermalogica® w Polsce, rozwijając jednocześnie rozszerzone programy edukacyjne online.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium