DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 249 ZŁ -ZWROTY DO 14 DNI - GRATISOWE PRÓBKI - EKOLOGICZNE OPAKOWANIA

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Dremaquest to amerykańska firma kosmetologiczna gwarantująca ponadprzeciętne rezultaty w specjalistycznej pielęgnacji skóry. Markę wykreował i stworzył w 1999 roku światowej sławy chemik i kosmetolog – Sam Dhatt. Jego ogromne doświadczenie sprawiły, że receptury kosmetyków Dermaquest to kwintesencja najnowszych osiągnięć w świecie kosmetologii i medycy przeciwstarzeniowej. Co ważne kosmetyki te nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają parabenów. 

Dermaquest

Dermaquest to marka bardzo zaawansowana biotechnologicznie. Jest to firma, która opiera się na wykorzystaniu wieloskładnikowych kosmeceutyków, których głównym działaniem jest działanie terapeutyczne. 

DermaQuest jest pierwszym i jedynym laboratorium kosmoceutyki medycznych, które połączyło zaawansowaną technologię liposomów, wysokoefektywnych komórek macierzystych, czystego retinolu, witaminy C z wysoce efektywnym kwasem ferulowym

Dermaquest jest firmą pionierską w zastosowaniu roślinnych komórek macierzystych w formie liposomów. Komórki macierzyste silnie regenerują i przebudowują skórę, a ich odkrycie zostało okrzyknięte przełomem w świecie kosmetologii.

Firma jest światowym liderem terapii opartych na czystym retinolu. Kosmoceutyki z retinolem wykorzystują opatentowany system specjalistycznych liposomów, który zapewnia sukcesywne uwalnianie witaminy A, zwiększa jej stabilność niwelując ryzyko podrażnienia.

Marka daje możliwość wykonywania wysokiej skuteczności zabiegów skierowanych przede wszystkim do Klientów świadomych. Gwarantuje także najwyższej jakości pielęgnację domową, która podtrzymuje efekty zabiegów.

Filozofia pielęgnacji

Filozofią Dermaquest jest osiąganie efektów długoterminowych. Maksymalny sukces osiągamy kiedy jest wzmocniona bariera skóry aby lepiej w przyszłości tolerowała mocniejsze i bardziej agresywne terapie ukierunkowane na dany problem. Jedynie idealnie dobrany i zintegrowany program pielęgnacji domowej i zabiegowej gwarantuje sukces.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium